مطلبي كه ميخوام بگم راجب يكي از دوستانمه كه ازم راهنمايي خواست و منم دوست داشتم جواب بهتري بهش بدم اينجا ميخوام م بگيرم. دو هفته پيش دوستم اتفاقي وارد سايتي ميشن و براي خروج از سايت به مشكل ميخورن و اتفاقي از يكي كاربرا درخواست كمك ميكنن و ايميلشون رو اون شخص ميدن كه از طريق ايميل كمكشون ميكنن تا خارج بشن.در پيامهاي بعدي اين آقا دنبال آشنايي بيشتر بودن ولي ايشون جوابي نميدن تا اينكه اون آقا از خودشون و مشكلاتشون حرف ميزنن و دوستم براي تشكر حداقل ميخوان به حرفاشون گوش بدن .تا اينكه با صحبتهايي كه داشتن اين آقا دنبال همسر بودن و پس از چندروز ابراز علاقه كردن و خواستگاري رو مطرح ميكنن دوستم قبول نميكنن سامانه همسان گزيني شيدايي چون شرايط ايشون رو قبول نميكنن. ايشون هم سن دوستمه و در حال حاضر بيكار و به لحاظ مالي شكست خوردن و دنبال گرفتن طلبهاشون هستن. اصرار هم ميكردن كه بيان خواستكاري و به خانوادشون بگن. اين آقا مشهدي هستن و دختر خانوم غرب كشور. مشكل اينه كه دوستم نميخواد جوابي بده تا زماني كه ايشون نشناخته و نديده. اين آقا مصر هستن كه رسمي بشه اين آشنايي اما دوستم ميخوان صبر كنن تا شناخت نسبي حاصل كنن. .ميدونم كه اكثريت ميگين اين راه اشتباه و بايد ردش كنه اما دوستان فقط توهين يا. به اين دوست ما نكنين .راه حل بدين تا بتونه جواب درستي واسه خودش پيدا كنه .نا گفته نمونه اين آقا تو اين مدت حرفي نزدن كه موجب هرزه گي بشه و با حترام و رعايت حق متقابل بوده و دوستم در حال حاضر جواب منفي دادن اما اين آقا مصرن و ميگن كه من جز شما به كس ديگه فك نميكنم حتي اگه بخواين صبر ميكنم تا جواب منطقي بهم بدين.دوست من هم سنشون بالاست و نميخوان تصميمي بگيرن كه پشيمون بشن اما نميخوان اين فرصت رو از دست بدن. راهنمايي شما چيه؟ کنن من فعلا  شرايط روحي مناسبي براي ازدواج دوباره ندارم، البته خودم هم به اين نتيجه رسيدم که با هيچ مردي خوشبخت نيستم ، اما فکر مي کنم با ازدواج ,هرچند مصلحتي و بدون عشق به آرامخانم ها با زياد خواستگاري رفتن پسرها مشکل ندارن اتفاقا هم به نفع پسرها هست هم به نفع دخترها هر چه تعداد خواستگاريها بيشتر بشه تجربه دو طرف بالا ميره به شرطي که دو طرف پر توقع نشن.د همسريابي موقت و دائم شيدايي 

بالاخره قراره دو نفر همديگرو بپسندن و يه عمر زندگي کنن ولي با خواستگاريهايي که خانواده پسرها دنبال منافع هستن ببينن دختره شاغل هست و باباش چيکارست و خونشون چند متره و مال خودشونه و فرششون چيه و. کاملا مخالفم به نظرم اصلا همچين خانواده هايي رو نبايد راه داد و بايد تحريمشون کرد.

برعکسشم خانواده دخترهايي که واسه پسرها نقشه ميکشن. اقدام مي کنه، اينبار در صورت مطرح شدن مي خوام باب صحبت رو باز کنم و شرايطم رو بگم( شرايطي براي تضمين شدن استقلال و داشتن امنيت بيشترم در زندگي)چون بهم بدهکار هست براي همين خوب باهام راه مياد، چقدر هم بده که بعضي از مردها تا زماني که به همسرشون بدهکار نباشن و پاي حق و حقوق به ميون نياد، قدر دان همسرانشون نيستن. هر چي مي گذره مي بينم هيچکس رو پيدا نمي کنم که واقعا دوستم داشته باشه ،درکم کنه و باهام راه بياد الا ايشون که مجبوره چنين باشه. !!وسي بگيريد و اين کار ثمرات مادي و معنوي فراواني دارد. مثل: احترام به بزرگترها، قناعت، پيروي از له ايشون قبل اين رابطه بمن گفتن و همينطور که توضيح دادم از طرق مختلف سعي کردم واقعيت و بفهمم و تا حد خيلي زيادي فهميدم.ايشان اصلا اون شخصيت که شما ميگي و با چند نفرو نداشته و ندارن و لي اين قضيه تو زندگيشون اتفاق افتاده و منکرشم نميشه شد. ميخوام بدونم چرا سابق؟ دليل جداييتون همين مسله بود؟  مشکلاتتون چي بود؟ اگه فرض کن شرايط منو با همينا که گقتم داشتي چي؟ 

تا حالا خيلي عصبي شده اما الان رفتارش خيلي بهتره يا به قول خودش قلق من دستش اومده و منم همينطور -هر روزي که با هم ي مدت طولاني بيرون بوديم ي اختلاف کي روز که باهاش تلفني صحبت کردين و شما کلي ابراز علاقه کن و ايشونم ابراز علاقه کنه که اين حستون بشه، بعد تماس بشين ي چند دقيقه فکر کن به چندتا چيز : 1) چقدر طرف ُ ميشناسي 2) نديديش (دخترا گوشي عاشق ميشن) 3) چقدر منطقيه که 8 سال ، اصلا 1 سال واسش صبر کني (اونم تو دنيايي که آدمايي شناخت داري نسبت بهشون نه حتي روزانه بلکه ساعتي رنگ عوض ميکنن) 4) ايشون خط قرمزارو رعايت نکرده و اگر عاشقت بود مطمئن باش هيچ وقت پيشنهاد جنسي بهت نميداد و اين کدُ از منه پسر داشته باش پسري که عاشقته ابتداي رابطه تا چند سال اول به نياز جنسيش فکر نميکنه و اصلا به خودش اجازه نميده بحثشُ مطرح کنه . و درآخر ميتوني تو ي بازي شرکت کني که تهش صد در صد شکسته و بعدش بشي عبرت سايرين ، و همچنين ميتوني جلو اشتباهت بگيري و چند سال بعد بگي خدارو شکر که وارد اين بازي نشدم . انتخاب با خودته سر دنيا هم که بياد خواسلي احتمالا شرايط ازدواج نداره اگه شرايط ازدواج داشت حتما براي ازدواج اقدام ميکرد البته اينطور ازدواج ها هم ريسک هست مثلا اقا پسر راضي شدن بالاخره به خانوادشون گفتن اونوقت تازه ممکنه مامانش بگه نخير من خودم بايد برات دختر پيدا کنم و اين دختره بدرد نميخوره هزار تا عيب وبه نياز روحي و جسميش به جنس مخالف داره.اينهمه عشق عشق ميکنن خيليش درست و واقعي نيست.چرا؟چون بنا به تعريف عشق هر علاقه اي مصداق عشق نميشه.بندرت اتفاق ميفته.

عشق اونه که عاشق ذوب و محو در معشوق بشه که حتي فکر غير اون رو در ذهن نداشته باشه!و بحثاي ديگه که در جاي خودش بايد مطرح بشه.

بقول معروف با حلوا حلوا کردن دهن شيرين نميشه!

) و بعد فک کنه ديگم الله

شب نما همسريابي موقت
سايت ازدواج شيدايي قزوين
سايت همسريابي شيدايي اهواز
شيدايي سريال
شيدايي چت
اپلکيشن شيدايي
سايت همسريابي همدلي
سايت همسريابي اميد
جستجوي سايت همسريابي بهترين همسر
سايت همسريابي دوهمدم
سايت همسريابي بهترين همسر بزرگترين
سايت همسريابي آناهيتا
هلو جستجو همسريابي
همسريابي طوبي
همسريابي رايگان
سايت هاي همسريابي
ورود به سايت شيدايي
سايت همسريابي موقت شيدايي
سايت ازدواج
سايت همسريابي توران
سايت همسريابي شيدايي جديد

و کاملا درسته بنظر من پسري که باهات در مورد مسايل جنسي حرف زد

همسريابي ,سايت ,شيدايي ,ازدواج ,ايشون ,دوستم ,سايت همسريابي ,ابراز علاقه ,شيدايي سايت ,همسريابي موقت ,بهترين همسر ,سايت همسريابي بهترين ,سايت همسريابي شيدايي
مشخصات
آخرین جستجو ها